טופס יצירת קשר

תפריט
Microsoft Certified Partner

יתרונות התוכנה

1

מסך עבודה אינטראקטיבי

לאמיר תזרים מזומנים מסך עבודה ייחודי לניהול התזרים המאפשר לבצע את כל הפעולות הרלוונטיות במסך מרכזי אחד כגון : ניהול פעילות מחזוריות, הוספת פעולות בודדות, ניהול תקציבים ויעדים, חיבור לבנק ולמערכות הנה"ח ועוד. כל שינוי או עדכון פעולה בתזרים מיד משפיע על התצוגה במסך ללא צורך לעבור בין מסכים שונים.
2

התאמת בנק אוטומטית

אמיר תזרים מזומנים יודעת להתחבר לכל אתרי הבנקים בישראל. בלחיצת כפתור, המערכת תוריד את תנועות החשבון מאתר הבנק ותעשה יחד עם המשתמש השוואה: תחזית אל מול ביצוע בפועל. המערכת תדאג שהתזרים תמיד יהיה מעודכן מול תנועות הבנק בפועל.
3

יבוא ממערכות הנהלת חשבונות

אמיר תזרים מזומנים יודעת להתחבר לכל מערכות הנהלת החשבונות המרכזיות בישראל, כגון : חשבשבת, SAP, פריוריטי, ריווחית אונליין, זום, מנג'ר, כספית, יש כיסוי ועוד. המערכת יודעת ליבא את הנתונים הרלוונטים לניהול התזרים : שיקים לספקים ומלקוחות, חשבוניות לקבל ולשלם, והזמנות עבודה ורכש. התוכנה קולטת את הנתונים בצורה אוטומטית ומאפשרת לשלב אותם בצורה מושכלת בתוך התכנון התזרימי.
4

ניהול מספר חשבונות במקביל

אמיר תזרים מזומנים מאפשרת למנהל הכספים של העסק מבט על כל חשבונות החברה.המערכת מאפשרת הסתכלות על היתרה הכוללת של החשבונות, תוך אפשרות למבט לעומק לכל תנועה. בנוסף,המערכת מאפשרת מגוון דוחות סיכומיים : תזרים חודשי, שבועי ,יומי ומפורט ומאפשרת הסתכלות על כל תקופה בתזרים לפי חלוקה לחשבונות הבנק.
5

ניהול מטבע חוץ

אמיר תזרים מזומנים מאפשרת למנהל הכספים ניהול של חשבונות המט"ח של העסק. המערכת יודעת להוריד את תנועות חשבונות המט"ח מאתרי הבנקים בישראל, כל תזרים לפי המטבע שלו. אמיר תזרים מזומנים מתחברת כל יום לבנק ישראל ומורידה את שערי המטבע היציגים ,ומאפשרת לקבל דוחות מאוחדים לפי שערי מטבע צולבים עד לרמה היומית.
6

מערכת חתכים מתקדמת

אמיר תזרים מזומנים מכילה מערכת חתכים וסינונים מתקדמת ביותר. באמצעות המערכת ניתן להוציא חתך של תנועות התזרים לפי רמות ודאות – כמו הזמנות עבודה, לקוחות חייבים ותקבולים בפועל. להוציא תנועות צפויות והיסטוריות של ספק או לקוח ולהשתמש בכלי סיכומי הביניים. בנוסף המערכת מאפשרת הוצאת דוחות גביה ותשלומים מרוכזים לפי לקוחות וספקים.
7

תזרים חודשי ותקופתי

אמיר תזרים מזומנים מאפשרת לך תכנון תזרים שנתי ברמה חודשית. במערכת תוכל לתכנן את התקציב החודשי התזרימי שלך, לקבוע תקציבים להוצאת שיקים ולעקוב אחרי יעדי הגביה. כל לחיצה על סכום בדוח, יגלה את פירוט התנועות ממנו הוא מורכב ויאפשר עריכה ושינוי של הפעולות בדוח. ניתן במערכת להפיק תזרים חודשי, שבועי ויומי.